NAJŠTÝLOVEJŠÍ SKÚTER NA TRHU

Vyber si Vespu, ak chceš zmeniť cestovanie na jeden veľký úsmev.

Vyskúšaj si svoj budúci skúter

Ak máš vodičské oprávnenie skupiny B (automobily), môžeš riadiť ktorýkoľvek náš skúter s obsahom motora 125 ccm alebo Vespa Elettrica.

  • Vyplň formulár nižšie
  • Čakaj, kým ťa vybraný predajca kontaktuje
  • Vyskúšaj si, ako ti skúter zmení každodenný život
CHCEM SA REGISTROVAŤ<

Vespa
Elettrica

Chceš riešenie šetrné k životnému prostrediu? Chceš byť priekopníkom elektrojazdy s ikonickou Vespou Elettrica? Najmä užívatelia z mesta ocenia výhody Vespy Elettrica s dojazdom až 100 km, dobíjaním klasicky cez kábel a tichou prevádzkou ohľaduplnou k susedom. Stačí k nej klasický vodičák skupiny B.

Vespa
Primavera 125
a Sprint 125

Úsporný spaľovací motor, neskutočná nálož štýlu a možnosť riadiť skúter s vodičským preukazom na auto (skupina B) robia z týchto skútrov perfektného partnera na každý deň! A je jedno, či skúsiš Vespu Primavera alebo Sprint. Všetky ti v tebe zobudia radosť a vykúzlia neskutočný úsmev na tvári.

Vespa
GTS 125

Kombináciou moderného a tradičného vznikla najvšestrannejšia Vespa v portfóliu značky. S inovovanými šasmi a novou full LED technológiou je GTS ideálnym spoločníkom pre akékoľvek dobrodružstvo. K tomu pridaj milovaný jednovalcový motor 125 i-get so Start & Stop funkciou a môžeš vyraziť.

Vespa
GTS 300

Máš vodičák na motorku? Vyskúšaj si nový, najsilnejší motor, ktorý kedy Vespa mala. Budeš kráľom všetkých semaforov, kolón a výletov za mesto. A to v neskutočnom štýle, ktorý tento skúter robí v mnohých krajinách Európy tým najpredávanejším motocyklom na trhu.

Chcem Vespu!

 

Kompletnú ponuku skútrov Vespa vo všetkých farebných kombináciách nájdeš na www.vespa.sk.

Vyskúšaj si Talianku na test

Vyplň formulár, vyber si požadovaný model a dealera, ktorý sa ti následne ozve a dohodne detaily testovacej jazdy.
Presné podmienky zapožičania si s tebou dohodne náš dealer.