PARTNER NA KAŽDÝ DEŇ

Vyber si Piaggio, ak hľadáš kvalitný a praktický skúter, taliansky štýl, výborné jazdné vlastnosti a veľký úložný priestor.

Vyskúšaj si svoj budúci skúter

Ak máš vodičské oprávnenie skupiny B (automobily), môžeš jazdiť na ktoromkoľvek skútri s obsahom motora 125 ccm, ak máš aj A (motocykle), môžeš vyskúšať 300 i 400 ccm skútre.

  • Vyplň formulár nižšie
  • Čakaj, kým ťa vybraný predajca kontaktuje
  • Vyskúšaj si, ako ti skúter zmení každodenný život
CHCEM SA REGISTROVAŤ

Piaggio
Liberty 125

Ideálne riešenie pre zákazníkov, ktorí hľadajú kombináciu štýlu, ľahkosti, jednoduchého riadenia a bezpečnosti. Liberty vyniká najvyššou úrovňou ovládania, agility a spoľahlivosti v kombinácii s robustnou technikou.

Piaggio
Medley 125

Piaggio Medley ponúka vo svojej kategórii unikátne jazdné vlastnosti vďaka veľkým predným kolesám, ktoré pomôžu nie len s nerovnosťami slovenských ciest, ale i so zvládnutím každej zákruty. Keď k tomu pridáme veľký priestor pod sedlom, získaš veľmi praktického partnera pre každodenný život. Skúter môžeš riadiť s vodičským preukazom skupiny B (bežný vodičák na auto).

Piaggio
Beverly 300/400

Ak máš vodičský preukaz na motorku a chceš svižne jazdiť mestom alebo dochádzať do práce i z väčšej vzdialenosti, je pre teba štíhly skúter Beverly jasnou voľbou. Veľmi výkonné motory 300 i 400 ccm, veľký podsedlový priestor a výborné jazdné vlastnosti podporené 16 palcovým predným kolesom robia z Beverly optimálny skúter pre jazdu mestom i mimo neho.

Chcem Piaggio!

 

Kompletnú ponuku skútrov Piaggio vo všetkých farebných kombináciách nájdeš na www.piaggio.sk.

Vyskúšaj si Talianku na test

Vyplň formulár, vyber si požadovaný model a dealera, ktorý sa ti následne ozve a dohodne detaily testovacej jazdy.
Presné podmienky zapožičania si s tebou dohodne náš dealer.