VYBER SI SVOJU TALIANKU

Použi filtre nižšie pre výber tej správnej Talianky, ktorá presne splní tvoje požiadavky. Kliknutím na model si budeš môcť zarezervovať svoju testovaciu jazdu u dílera, ktorý je najbližšie k tvojmu bydlisku.

Typ stroja

Vodičské oprávnenie

Zameranie

V7

Moto Guzzi V7

Viac než pol storočie po uvedení svojho prvého modelu, Moto Guzzi hrdo predstavuje dôležitú evolúciu modelu V7. Pri tejto príležitosti sa mení názov modelu, dve veci sa však nezmenili. Nezlomný charakter a autenticita, ktoré sú zakorenené v DNA každého motocyklu Moto Guzzi.

V85TT

Moto Guzzi V85TT

V85 TT a V8 TT TRAVEL nemožno jednoducho popísať iným spôsobom. Motor vyhovujúcI norme Euro 5 s vyšším krútiacim momentom v nízkych a stredných otáčkach poskytuje výkon, ktorý je vyšší ako kedykoľvek predtým. Päť jazdných režimov znamená, že aj tí najskúsenejší jazdci nájdu niečo, čo dokáže zrýchliť ich pulz.

V9

Moto Guzzi V9

S kompletne prepracovaným dvojvalcovým motorom s objemom 850 ccm, výkonom 65 koní, krútiacim momentom 73 Nm a vylepšeným rámom sa jazdné vzrušenie s Moto Guzzi V9 dostáva na úplne novú úroveň. Nové povrchové úpravy, stupačky a sedadlo vytvárajú presne ten štýl, aký od športového motocykla s orlom v znaku očakávaš.