VYBER SI SVOJU TALIANKU

Použi filtre nižšie pre výber tej správnej Talianky, ktorá presne splní tvoje požiadavky. Kliknutím na model si budeš môcť zarezervovať svoju testovaciu jazdu u dílera, ktorý je najbližšie k tvojmu bydlisku.

Typ stroja

Vodičské oprávnenie

Zameranie

SR GT 125

Aprilia SR GT 125

SR GT je navrhnutý tak, aby uspokojil inštinkt po dobrodružstve, ktorý znamená prekračovať hranice mesta a preskúmavať rôzne terény. K dispozícii je vo verziách SR GT 125 a SR GT 200, pričom na výber sú dve varianty, vrátane drsnejšej Šport verzie s červenými kolesami a dvojfarebným sedlom.

Tuono 660

Aprilia Tuono 660

Kolízia dvoch vesmírov ... Legendárna Tuono V4 1100 sa spárila s pokročilou technologiou RS 660 a vytvára TUONO 660. Motorka, ktorá zmení spôsob akým sa pozeráš na svet.

Tuareg 660

Aprilia Tuareg 660

Platforma Aprilia 660 už stihla prepísať pravidlá na cestách a teraz robí to isté v off-roade. Model Tuareg 660 má všetky výnimočné prvky, ktoré zaistili úspech RS 660 a Tuono 660, a originálnym spôsobom ich ponúka každému jazdcovi, ktorý sníva o novej, viac vzrušujúcej forme dobrodružného cestovania.

RS 660

Aprilia RS 660

Aprilia RS 660 prináša zážitok z víťaznej dráhy na cestu. Jeho jedinečná konštrukcia tvaruje ľahkú, kompaktnú motorku s elegantnými, svižnými krivkami. Vďaka tomu, že pri vysokých rýchlostiach zabezpečí stabilitu, sa všetko točí okolo zábavného, príjemného zážitku z jazdy. Farebné možnosti zahŕňajú úplne novú farbu Acid Gold, ktorá ďalej podčiarkuje konštrukciu a mladú, dynamickú osobnosť tejto motorky.

Tuono V4

Aprilia Tuono V4

Nenapodobiteľný Hypernaked ponúka dve vzrušujúce varianty na výber. Tuono V4 Factory potvrdzuje svoju reputáciu výnimočného adrenalínového stroja, ktorý rozbúši srdce závodníka a poskytuje nekompromisnú a neprekonateľnú zábavu na ceste ako aj na trati. Na druhej strane, vďaka novej ergonómii a špeciálne navrhnutému príslušenstvu je Tuono V4 dokonalým spoločníkom na cesty a dobrodružstvá, samozrejme bez obetovania rýchlosti.

RSV4

Aprilia RSV4

SV4 je oveľa viac, ako len pár kolies a výkonný motor. Vyvrcholenie ambiciózneho projektu, za ktorým stojí divízia Aprilia Racing a adaptácia tých najlepších dostupných technológií, prináša novinky ako sú integrované aerodynamické krídielka, vylepšený koeficient aerodynamického odporu, výkon 217 koní a ešte viac krútiaceho momentu, ako kedykoľvek predtým, a to všetko na unikátnom ráme Aprilia.