OBJAV V SEBE SRDCE PRETEKÁRA

Zvoľ si Apriliu, ak je pre teba dôležitý výkon a pretekárske DNA, rovnako ako osobitý design.

Vyskúšaj si svoj budúci motocykel Aprilia

Na Aprilii môžeš jazdiť s oprávnením A1 (RS 125 a Tuono 125) a A (ostatné modely)

  • Vyplň formulár nižšie
  • Čakaj, kým ťa vybraný predajca kontaktuje
  • Vyskúšaj si, ako ti motocykel zmení každodenný život
CHCEM SA REGISTROVAŤ

Aprilia
Tuono V4

Zameraná na cestovanie. Aprilia Tuono V4 nachádza svoje skutočné poslanie ako fantastický spoločník na cesty s vylepšenou ergonómiou, novým sedlom a špeciálne navrhnutým príslušenstvom. Vďaka tomu ej veľmi pohodlná aj na dlhšie cesty. A samozrejme, ako každá V4, rozhodne netrpí nedostatkom výkonu ani rýchlosti!

Aprilia
RS 660

Nová éra začína. Svojou športovou osobnosťou a modernými tvarmi prenáša skúsenosti a úspechy značky Aprilia z pretekárskeho okruhu na cesty. Jej unikátny dizajn spája stavbu ľahkého kompaktného motocyklu s obratnosťou a ľahkou ovládateľnosťou. Tieto vlastnosti, doplnené stabilitou vo vysokej rýchlosti, spoločne vytvárajú zábavný a potešujúci zážitok z jazdy.

Aprilia
Tuono 660

Legendárne Tuono V4 1100 sa stretáva s pokročilou technológiou RS 660 a vytvára TUONO 660. Motorka, ktorá zmení spôsob, akým sa pozeráte na svet. Nová generácia všestranného športového „naháča“. Zábavný a ľahko ovládateľný lámač sŕdc, ktorý kladie dôraz aj na dokonalú estetiku. Kombinuje silu a mimoriadnu ľahkosť pre jedinečný a dychberúci zážitok z jazdy.

Aprilia
RS 125

Najmladší dedič tradície značky Aprilia, výrobca najlepších motocyklov triedy 125, vyrábaných výhradne v Taliansku. Tieto motocykle sú navrhované pre absolútnu zábavu, pre najmladších jazdcov a vychádzajú z unikátnych skúseností nazbieraných divíziou Aprilia Racing. Kompletná modernizácia priniesla zlepšenie výkonu, bezpečnosti, kvality spracovania a štandardnej výbavy.

Chcem Apriliu

Kompletnú ponuku motocyklov Aprilia vo všetkých farebných kombináciách nájdeš na www.aprilia.sk.

Vyskúšaj si Talianku na test

Vyplň formulár, vyber si požadovaný model a dealera, ktorý sa ti následne ozve a dohodne detaily testovacej jazdy.
Presné podmienky zapožičania si s tebou dohodne náš dealer.